Lokalita projektu

S bývaním hľadáme kvalitný životný štandard. To je však možné len s dobrou vybavenosťou a službami v okolí. Rezidencia Palúdzka je obklopená možnosťami a službami pre život rodinný, aktívny, aj ten každodenný. To všetko vďaka jej lokalite na samom okraji tejto mestskej časti Liptovského Mikuláša v blízkosti centra mesta.  

Pre rodiny z deťmi je veľkou výhodou blízkosť školy, škôlky ako aj strednej odbornej školy. Pešo sa do piatich minút dostanete aj do nemocnice. Za potravinami je to doslova na skok, za širokými možnosťami nákupov postačuje niekoľko minút pešo a do pár minút ste v najväčšej nákupnej zóne Liptova – na Kamennom poli.

Pre aktívne žijúcich je tu neďaleko pretekajúca rieka Váh s možnosťami prechádzok a športov na jej priľahlom cyklochodníku. Pri ňom nájdete aj tenisové a squashové kurty, zimný štadión, plaváreň, beach volejbal, skatepark, outdoor fitness či areál vodného slalomu. Svojho štvornohého miláčika môžete brávať do parku na Petrovičovom nábreží, hneď v susedstve vášho nového bývania.

Pre cestovanie sa do jednej minúty dostanete autom na diaľničný privádzač a môžete začať objavovať dobrodružstvá celého Liptova a Slovenska. Od Rezidencie Palúdzka vedú dve autobusové linky, ktorými sa pohodlne dostanete na železničnú a autobusovú stanicu, ako aj naprieč mestom až na sídlisko Podbreziny. 

Pre pocit domova a spoločného času s rodinou a priateľmi tu sú neďaleké reštaurácie – od tradičnej až po vegánsku. Zájsť po čerstvé pečivo z miestnej vychýrenej Palúčanskej pekárne pre vás z Rezidencie Palúdzka bude vecou pár krokov. Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Viac informácií.